Ataşehir Sürücü Kursu

Ehliyet Kursu Fiyatları 2019

Araç sürmek artık bir lüks değil bir ihtiyaçtır. Günümüzde herkesin evinde mutlaka bir araç vardır. Ancak araçların usulüne ve yasalara uygun olarak kullanılması gerekir. Bu kapsamda araç sürücülerinin sürdükleri araç tipine uygun olan ehliyet sınıfını almaları gerekir. Firmamız uzun yıllardır ehliyet kursu veren köklü ve prestijli bir eğitim kurumudur. Firmamızı arayarak ehliyet kursu fiyatları 2019 yılında ne kadar olmuştur diye ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde gerek teknik dersler için gerekse uygulamalı dersler için alanında tecrübeli eğiticiler çalışır. Firmamızı arayarak ehliyet kurs saatleri ve süresi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kimler Ehliyet Alamaz?

Ehliyet almak aslında bir iş için yeterli olunduğu anlamına gelir. Ülkemizde sürücü ehliyeti olarak adlandırılan ehliyet ile ehliyetin alındığı sınıfa ait araçları sürebilir yetkisi verilir. Ancak herkes sürücü ehliyeti almak için yeterli değildir. Ehliyet almak için sürücü kursumuza mutlaka sağlık raporu ibraz edilmesi zorunludur. Sağlık raporu olmayan kişilerin kurs kayıtları yapılmaz. Bunun yanında zeka geriliği, renk körlüğü, her iki gözde ağır görme bozukluğu, işitme ve denge problemi olan ve Alzheimer hastalarına sürücü ehliyeti verilmez. Firmamız yasalar doğrultusunda kursiyer kaydı alır.

Ehliyet Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Hangi sınıf ehliyet alınacak olursa olsun mutlaka sürücü kursumuza nüfus cüzdanı, diploma, sağlık raporu, kan gurubu kartı ve 4 adet biyometrik fotoğraf ile başvuru yapılmalıdır. Bu süreçte kursumuzun eğitimlerini tamamlanan adaylar yazılı ve araç sürüşü sınava girerler. Sınavların başarı ile tamamlayan adaylar ehliyet almak için tekrardan devlet kurumlarına vermek üzere sağlık raporu, adli sicil kaydı, nüfus cüzdanı ve diploma örneği hazırlamalıdırlar. Firmamızda en modern araçlarda kurs görmek için mutlaka bizi arayınız. Bunun yanında piyasanın en uygun ehliyet kursunu veren firmamızı arayarak ehliyet kursu fiyatları 2019 yılında ne kadardır ve ödemeler nasıl yapılır gibi konularda bilgi alabilirsiniz.

Kaç Çeşit Ehliyet Vardır?

H​​​​​​er araç için farklı bir sınıf ehliyet gereklidir. Çünkü her aracın sürüş dinamiği farklıdır. Bu nedenle de ehliyet kursumuzda her ehliyet sınıfına uygun olan özel araçlarda kurs verilir.